بانک کتاب ثبت لینک
بستن تبلیغات [X]
طرح لایه باز جعبه شیرینی : خدمات طراحی ، چاپ و بسته بندی

خدمات طراحی ، چاپ و بسته بندی


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

طرح لایه باز جعبه شیرینی

طرح لایه باز جعبه شیرینی

مشتریان قبل از اینکه طعم شیرینی شما را بچشند جعبه شیرینی را میبینند. بسیاری از افراد شیرینی را به مناسبت‌های مختلف برای دوستان و آشنایان خود هدیه می‌برند بنابراین ظاهر جعبه، نوع طراحی، ابزار بسته بندی شما ( بند، ربان، لیبل) و حتی لوگو قنادی شما بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.(هاوین چاپ)

زیبا و حرفه ای بودن طراحی جعبه در کنار کیفیت ببسیار بالای مقوا استفاده شده در ساخت جعبه و همچنین تازگی وطعم خوب شیرینی های شما پربازده ترین تبلیغات برای شماست.

(هاوین چاپ)

به طور میانگین افراد اگر ظاهر یک جعبه و طراحی را دوست داشته باشند حتما یک بار خرید میکنند و بعد تداوم خرید آنها به طعم شیرینی شما بستگی دارد.

از جعبه خود و طراحی آن به عنوان بهترین ابزار برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنید.

*انواع جعبه شیرینی در سایزهای مختلف با طرح های عمومی و اختصاصی*

برای دریافت لیست قیمت با واحد سفارشات هاوین تماس بگیرید.

جعبه شیرینی

جعبه شیرین

نکاتی مفید برای طراحی جعبه :

(هاوین چاپ)

  • اولین قدم شما برای طراحی جعبه یک جعبه بسیار زیبا استفاده از لوگویی جذاب و منحصر به فرد است . لوگو باید طوری باشد که در ذهن مشتری ثبت شود.(هاوین چاپ)

  • دومین قدم در طراحی جعبه قنادی انتخاب رنگ مناسب برای طراحی است رنگ ها طوری انتخاب کنید که مشتری را جذب کنند.(هاوین چاپ)

  • ذکر آدرس و شماره تلفن بر روی جعبه امری سلیقه‌ای است، در بسیاری از طراحی جعبه‌های شیرینی ممکن است ذکر نشوند، اما اگر شما به‌دنبال تبلیغ و بازاریابی برای قنادی خود هستید، بهتر است آدرس و شماره تلفن خود را ذکر کنید. (هاوین چاپ)

برچسب ها: طراحی , چاپ , هاوین چاپ , چاپ هاوین , ساخت جعبه شیرینی , طرذاحی جعبه شیرینی ,

[ بازدید : 5 ]

[ دوشنبه 7 اسفند 1396 ] [ 17:47 ] [ ناصری ]

[ ]